neděle 25. dubna 2010

Proti Olympionikům to nevyšlo

Olympie Zdice - SK Ohnivec Městečko 2:1 (1:0)
Divnej zápas to byl, to je nutno bolavě přiznat. Soupeř vcelku průměrných kvalit, ale my těch chyb nadělali až hrůza. Nestěžujme si na tvrdé a hrbolaté hřiště, na rozhodčího, který nepísknul penaltu na Čápa, která prostě byla... O lepší výsledek nás připravila neschopnost dát gól. Jak mi řekl jeden fotbalový nadšenec v poločase: Jste v útoku moc hodný! A měl pravdu. Byli jsme tak hodný, že jsme v podstatě zkoušeli celý zápas zlomit náskok domácích ze 4. minuty, ale nebezpečí z našich akcí hrozilo minimální. A když Zdice z brejku ve druhém poločase zvýšily na 2:0, zdálo se být úplně jasno. Jenže i přesto jsme mohli snížit - Jura Urban hlavou a pak by Langmajerův gól v poslední minutě ještě stav utkání zvrátil. Jenže nestalo se...
Závěr po ukončení zápasu obstaral Náš Pepík odkopem meruny do přihlehlých zahrad, což domácí nesli s nelibostí, trošku mela kvůli tomu, ale nakonec i Zdičtí uznali, že to bylo od Našeho Pepíka vtipný. Vlastně se nic nestalo, jen pořadatel musel k sousedum, kterým meruna zabila dvě čerstvě zasazené okurky hadovky. Škodu Zdicím uhradíme.
Zezlava: Kopernický - Langmajer  - Héger (P.Bestajovský), Hadrava, Procházka - O.Kučera, Pepík, Jura, Fratina - P.Šnídl, Patera.