neděle 18. dubna 2010

eSkloohnivé Městečko - FoK Králův Dvůr 2:0 (1:0)

Hurá Hurá Hurá, půjč mi bůra, útrata dnes dělá čtyři stovky...tak končila pozápasový večer většina příznivců Městečka. Byl to boj, nešlo to samo jako minulý týden v Dobřichovicích, ale Ohnivci si soustředěným výkonem tři body zasloužili. Celou první půli se hrál nezáživnej fotbal, ale Městečko mělo obří šance Martinem Bestajovským, Zelenkou i Petr Šnídl se slušně zastřeloval...Jenže pak hosté dvakrát z uctivé vzdálenosti vypálili a bylo málem zle. Jenže Kopí měl formu a všechny pokusy vytáhnul nikoli  - mezi své tyče, jak sem původně napsal, ale řekněme mimo své tyče, nad své tyče, do svých tyčí... Skóre se tak měnilo až ve 45.minutě kdy z úhlu napřáhl Petr Šnídl a rána odražená od brankáře kontrolovaná Bestem skončila v síti - 1:0.
Zajímavější představení si oba týmy schovaly na druhý poločas. Domácí měli opět více šancí, jenže nic nedali, to Královák z minima mohl mít maximum, ale brankář Kopernický opět ve dvou jejich možnostech spoluhráče podržel. Diváci na tribunách už málem nedýchali, když ani v 89.minutě nebylo rozhodnuto a hubený náskok 1:0 svítící na tabuli mohl díky maličké chybě padnout. Úlevu stovce městeckých fans přinesl až v 90. minutě Petr Šnídl, který si postrčil odkop kolem obránců Králova Dvora, pelášil, pelášil... a křížnou střelou pod břevno definitivně rozhodl - 2:0.

Městečko: Kopernický - Langmajer - O.Kučera, Hadrava, Procházka - J.Šnídl, Wohl, M. Bestajovský, Fratina (80. Povolný) - P.Šnídl, Zelenka (85.Patera).