neděle 1. listopadu 2009

Ohnilci jako obvykle - Fk Lety 3:3 (1:1)

No ksakru Stanley, co to zas bylo za zápas?Kuva....kupiča. Po trestňáku Šnitlíka nádherně vedem, leč v poslední minutě do poločasu váháme a je vyrovnáno z penalty 1:1. Po pauzičce se rozbíháme, ale nic velké, snaha být hvězdným teamem dne je jasná, leč soupeř nás trápí, a bohužel náš sakra dobrej nejlepší gólman se taky trápí...Prohráváme 2:3, rozdhodčí ve věku synů Langyho i Best nás vylučujou, dokonce i Čápa z lavičky, ale snaha je fakt velká a nakonec po trměvrmě Prochy vyronává na 3:3. Branky: P. Šnídl, J. Urban, Procházka.

Městečko: Kopernický - Langmajer - Heger, Hadrava, Procházka - J. Šnídl, J. Urban, Wohl, O. Kučera (J. Kučera) - M. Bestajovský, P. Šnídl.